Turpal palet, 22.05.2019 tarihinde   kurulan Turpal (Standart Palet) Derneği   tarafından standartları belirlenen,   üretilen yerli paletlerin TSE tarafından   kalite güvence altına alındığı, her bir   üreticisine ayrı bir lisans kodu verilen   standart ölçülerde bir palettir.

 Turpal paletler 60x80 ve 80x120 cm   ölçülerinde, standartları belirlenmiş olan   ve Türkiye’nin her yerinde özellikle zincir   marketlere tedarik yapan firmaların en   çok kullandığı paletlerden biridir.


  Alor Orman Ürünleri, orijinal TURPAL   palet üretim lisansına sahiptir ve zincir   market palet döngü sistemini, bu   süreçteki üretim ve lojistik faaliyetlerini   gerçekleştiren tek üreticidir. Alor Orman   Ürünleri olarak palet çeşitlerinde tüm müşterilerimizi en uygun fiyatlarla kaliteyle buluşturmaktayız. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetimizin garantisini vermekteyiz. Zamanında ve hızlı teslimatı ilke olarak benimsemiş bir şirket olarak sizler de palet çeşitlerindeki ihtiyaçlarınız için Alor Orman Ürünleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular